MEF HASAR
Hızlı ve Güvenilir Çözümler
MEF HASAR artan trafik kazalarının bir sonucu olan ve maddi hasarlı kazaların en can sıkıcı sonuçları arasında ; Araç Değer Kaybı, Hasar Fark Bedeli, Gün Kaybı Tazminatı, Sürekli Sakatlık Tazmini, İş Kazası, Kusur Tespiti konularında kaza mağdurlarına hızlı ve güvenilir çözüm sunmayı hedef edinmiştir.

MEF Hasar, günümüzde giderek artan trafik kazalarının bir sonucu olan Araç Değer Kaybı, Hasar Fark Bedeli, Kazan Kaybı Bedeli, Kusur Değişimi, Pert Farkı (Rayiç Değer Farkı) Bedeli ve Bedensel Yaralanma ve Destekten Yoksun Kalma Tazminatı konularında kaza mağdurlarına hızlı, güvenilir ve kaliteli çözüm sunmayı hedef edinmiştir.

MEF Hasar; alanında uzman, genç ve dinamik ekibiyle Sigorta kapsamında uğramış olduğunuz kayıp ve zararların giderilmesine yönelik çalışmaktadır. 10 yılı aşkın süreyle faaliyet gösteren MEF Hasar, dürüstlüğü, şeffaflığı ve kaliteli hizmeti ilke edinmiştir. Bu süreç boyunca bize güvenen ve bizimle birlikte çalışan her müşterimize teşekkürü borç biliriz.

Büyümeye Devam
Ediyoruz
MEF Hasar olarak başarıdan başarıya koşuyor ve uzman ekibimiz her geçen gün daha genişliyor.
Tecrübeli ve
Uzman Ekip
Alanında eğitimli ve uzman kadromuzla kendini daima geliştirerek çağın ihtiyaçlarına ayak uydurmuş bir şekilde sizlere hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz.
7/24
Hizmet
Türkiye'nin her yerinde mağduriyetinizi gidermek için 7/24 hizmetinizdeyiz.
Mutlu
Müşteriler
21.000'den fazla mutlu müşterimizin referansıyla Türkiye'nin her ilinde hizmet vermeye devam ediyoruz.